Naše společnost SWS a.s. dvakrát ročně pořádá setkání obchodních partnerů. Tento prestižní event pravidelně probíhá na zámku v Čejkovicích a poslední akci navštívilo více než 700 obchodních partnerů. Již desetkrát jsme při realizaci této důležité akce oslovili Agenturu Devět měsíců, která nám akci zajišťovala po programové a technické stránce. Z dlouhodobé spolupráce je patrné, že jsme se službami Agentury Devět měsíců spokojeni a spolupráci s ní můžeme doporučit.

Spolupráce s Agenturou Devět měsíců je obohacující nejen díky skvělému teamu, ale také díky schopnosti velmi rychle reagovat na nenadálé situace, kterých je v dnešním uspěchaném světě stále více. Vybavenost a široké spektrum nabí- dek je komplexní. Mohu jen doporučit.

V roce 2015 si společnost Fatra, a.s. připomněla 80. výročí od svého založení koncernem Baťa. K organizaci oslav tohoto jubilea si vedení společnosti vybralo nabídku od Agentury Devět měsíců s.r.o. Ta připravila atraktivní program pro zaměstnance společnosti, její partnery a také veřejnost v Napajedlích. Klíčovou akcí byl den otevřených dveří v areálu Fatry, jehož se zúčastnilo přes 2 000 návštěvníků, především z řad současných a bývalých zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků. Na tuto akci navázala v odpoledních hodinách oslava pro veřejnost z Napajedel, která se uskutečnila v areálu zámecké zahrady a v prostorách Zámku Napajedla. Program realizovaný Agenturou Devět měsíců byl velmi dobře zvolen a na profesionální úrovni zajištěn. To je konstatování ze strany vedení společnosti Fatra, potvrzené zaměstnanci a dalšími účastníky obou akcí. O to se zasloužila především tvůrčí invence a preciznost v práci pana Bárty, bezchybná komunikace a ochota pracovníků agentury splnit jakýkoliv úkol. Proto Agenturu Devět měsíců s.r.o. můžeme směle doporučit.

Chtěli bychom vám a celému vašemu týmu poděkovat za perfektní spolupráci při přípravě Dětského dne ve Slušovicích, který se konal v rámci Firemního dne TNS SERVIS. Díky vašemu profesionálnímu přístupu a nasazení byla tato akce velmi příjemným setkáním pro naše zaměstnance i jejich rodiny.

Agentura Devět měsíců pro nás zajišťovala oslavy 25. výročí založení společnosti a jednalo se o první vzájemnou spolupráci. Výběr se ukázal jako správna volba, protože netypické požadavky nebyly na překážku, ale Agentura je brala jako výzvu, se kterou si poradila na jedničku. Nezbývá než říct, že se těšíme na další vydařené akce.

 

Agenturu Devět měsíců jsme si zprvu najali jenom na spolupořadatelství plesu formou dohledu nad hudební složkou. Na základě výborných zkušeností jsme tuto spolupráci rozšířili na organizační záštitu programu plesu Austinu a ve stejný rok i na pořádání Zahradní slavnosti pro 700 zaměstnanců, jejíž hlavní náplní je teambuilding a především zábava. O tom, že jsme s agenturou velmi spokojeni a daří se jí splňovat naše stále náročnější požadavky, svědčí i to, že spolupracujeme již 5 let.

S Agenturou Devět měsíců spolupracujeme téměř od otevření našeho wellness & spa hotelu Augustiniánský dům ****S v Luhačovicích. S ohledem na úroveň našich služeb potřebujeme vždy spolehlivého dodavatele, který dokáže zajistit kvalitní služby dle požadavků našich hostů. Toto vše pan Bárta se svou agenturou splňuje. Vždy nám dokáže poradit a doporučit vhodného interpreta pro danou situaci.

Společnost Dura-Line CT, s.r.o. je součástí celosvětové skupiny Dura-Line Holdings se sídlem v USA. Jsme úspěšný výrobce a distributor produktů a systémů pro komunikační infrastrukturu. Vyrábíme plastové trubky a mikrotrubičky, které využívají společnosti zabývající se výstavbou telekomunikačních sítí, rozvodů kabelové televize a datových sítí. Chceme našim zaměstnancům poskytovat za jejich odvedenou práci také odpovídající benefity. Jedním z nich je setkávání s ostatními zaměstnanci na mimopracovních akcích. Rozhodli jsme se proto spolupracovat s Agenturou Devět měsíců a prostřednictvím jejích služeb jsme pro naše zaměstnance a jejich rodiny zorganizovali Rodinný den. Všichni účastníci tohoto dne byli velmi spokojeni. Naše společnost si cení schopnosti Agentury Devět měsíců pružně reagovat na naše požadavky a snahy najít optimální řešení. Proto služby agentury rádi doporučíme a pevně věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

S Agenturou Devět měsíců jsme spolupracovali v rámci projektu „Živé nejen náměstí“ hned na několika akcích. Jednalo se o akce zaměřené na rodiny s dětmi, které byly pořádány jak na náměstí, tak i ve zlínských parcích. Organizace probíhala profesionálně a reakce návštěvníků byla velmi kladná.

Agentura Devět měsíců pro naši společnost greiner packaging slušovice s.r.o., pracuje už víc než sedm let. Na cestě vzájemné spolupráce vznikly a každým rokem vznikají akce, které zanechávají jen kladný ohlas u našich zaměstnanců a rodinných příslušníků. Tým Agentury Devět měsíců pracuje na velmi profesionální úrovni. Vážíme si vzájemné spolupráce s Agenturou Devět měsíců a věříme ve spolupráci do dalších let.

S panem Bártou a Agenturou Devět měsíců spolupracujeme již od roku 2009 a za tu dobu se rozhodně zařadila mezi naše nejspolehlivější dodavatele. Vždy velmi ochotně reaguje na požadavky, které máme, a nabídne optimální řešení. Již několikátý rok pro nás kompletně zajišťuje například závěrečný večírek pro zaměstnance, pomáhá se zabezpečením a progra- mem Dětského dne i dalších akcí, které pro naše za- městnance i veřejnost pořádáme. Cením si zejména toho, že stále přichází s novými nápady, a udržuje tak nabídku možností velmi pestrou. Jenom my pak máme někdy problém, co vybrat…

Agentura Devět měsíců pro naši společnost organizovala oslavu 10letého výročí naší firmy. S prací agentury jsme byli maximálně spokojeni, vše bylo na profesionální úrovni. Zejména nás těší, že i naši obchodní partneři byli spokojeni s programem a celým průběhem oslavy. Agenturu budeme využívat i pro další příležitosti.

Hledali jsme agenturu, která by mohla navrhnout a zrealizovat program dne v rámci otevírání našeho modernizovaného závodu. Vysoká profesionalita, preciznost, ale i zaměření se na zdánlivé detaily, to byl výsledek práce Agentury Devět měsíců. Všichni hosté, kteří se rozjeli do celého světa, konstatovali, že to byl perfektní a velmi přátelský zážitek.

Agentura Devět měsíců s.r.o. pro nás zajišťovala komplexní program na vánoční večírek. Spolupráce s nimi byla výborná, reagují flexibilně a ve všem nám vyšli vstříc. Jako velké plus hodnotíme zejména přístup majitele pana Ondřeje Bárty, který byl přítomen na místě a osobně dohlížel na hladký průběh akce. Celkově jsme byli spokojeni a můžeme Devět měsíců doporučit dál.
CEMEX, Czech Republic, s.r.o.

Reference:

Ukázky videa z našich akcí: